+86 18027318690
+86 13078842050
admin@bft-fitness.com
+86 020-36078553

| 品名 | BFT-3007B 肱二头肌弯举训练器 |
| 尺寸 | 1140*1040*1530mm |
| 毛重 | 245kg |
| 净重 | 240kg |
| 最大配重 | 300kg |
| 管材尺寸 | 122*107*25mm / 50*100*25mm |
| 肌肉 | 二头肌 |
| 最大用户重量 | 150kg |
| 使用场所 | 专业健身房俱乐部 |
| 坐垫颜色 | red, brown, yellow, black PU/PVC/ leather |
| 港口 | 黄埔港 |
| Packaging Details |
1)wooden case with assemble package
2) plateform with unassemble package
3) assemble package with EPE foma and bubble film
|
| Delivery Detail | Stock available within 7 days , No stock 15days-30days |
| OEM/ ODM: | Available |
东莞博菲特健身减肥设施非常有限子公司
(几年技术,奶茶四款好产品,亚洲地区五千几十家合作项目运动健身会所中心,运动健身会所仪器设备产品批发点)
Copyright © All Rights Reserved. 广州博菲特健身器材有限公司 dumeiw.com 网站地图