+86 18027318690
+86 13078842050
admin@bft-fitness.com
+86 020-36078553



品牌: 博菲特 / BFTFITNESS
型号: BFT3004
bft3000实力仪器设备系高拉力背肌的训练器进行独特的伸展健身来产生感自燃环境的下拉動作图片。包含生物制品运动学的构思包含人体细胞自燃环境的動作图片路径名,助进健身者来完成每种个動作图片,让有所不同身材比例的消费者均能赢得尊贵方便自如的健身享用


| 商品名称 | 彩蝶扩胸,彩蝶式胸肌培养器 |
| 尽寸 | 1150*1270*1640MM |
| GW | 223KG |
| NW | 212KG |
| 配重块 | steel 80kg Q23。基准配重/非常大配重: 80/100kg |
| 金属管材规模 | 122*107*25mm / 50*100*25mm |
| 腹肌 |
一般培养:半圆肌、三边形肌、肱桡肌、腹外斜肌。
其次是煅练:髋部屈肌、腹直肌。
|
| 最主要手机用户承受力 | 150kg |
| 选用场合 | 非常专业身体健康房酒吧 |
| 坐椅垫的颜色可环保定制家具 | red, brown, yellow, black PU/PVC/ leather |
| 港口城市 | 东莞黄埔 |

成都博菲特健体实验室设备有现工司
(20年经验值,四千多厚新产品,全球排名五千多间进行合作身体健康房,身体健康专业设备批发市场厂家批发市场)
| Places of origin | Guangzhou ,Guangdong, China |
| M.O.Q. | 1).For wholesaler: 20pieces Different models different functions mixed ; 2).For retailer: 1 piece/color/model; |
| Production/Manufactuer | Usually 7-35days after order details confirmed and deposit received; |
| Lead-Time | Stock available in factory: 3-7days after full payment received; |
| Payment Term | We accept T/T,WESTERN UNION, L/C at sight etc. (T/T: 30% deposit in advance, 70% balance before delivery.) |
| Packing | Standard export packing / According to customer's requirement. 1) Wooden case 2) Platform |
| Transportation | 1) Sea Shipping FOB Guang Zhou Port: Huang Pu Port CIF CY To CY 2).Express: Door to door shipping (EMS,DHL, Fedex ,TNT,UPS and so on) It will always take 5-7 working days. 3).Air shipping. |
| Certification | ISO9001,SGS,CE |
| Advantages | USA World famous brand design, smart, fashion, multi-functional, high eyes appreciate, unique |
| Business range | Italy, German, France, Russia more than 10 European Countries ,all middle east countries, India, Malaysia , south Korean more than 10 Asian countries and brazil and so on, total more than 40 Countries , etc. |
BFTFITNESS advantages:
|
a) World famous design, 95% similar quality. Providing all kinds of gym equipment meet with one professional gym need. We are professional manufacturer who specialized in professional gym equipment, such as commercial strength lines, commercial treadmill, exercise bike and spinning bike etc, also can provide full set parts equip for a professional gym, such as dumbbell, plates, gym bars, yoga mat, gym ball ect for over 10 years. All our products are made by top Q235 Steel with superior quality and100% factory sales directly. Our strength machine design come from Italy design, USA LIFE FITNESS design,. No matter looks and quality almost 95% similar as original famous brand design. |
|
|
b) Competitive price. Since we are professional manufacturer of strength, cardio lines and provide to end wholesaler or retailer directly, it avoids the mid-transshipment between wholesalers or retailers to save much delivery cost for our customers. Since machine with 95% similar as world famous brands from looks and quality, but only with 10%-20% price as original brand. |
|
|
c) Professional gym design team. If you ready to open one gym, but without any experience in designing how many machine will be equipped in the gym and how to set those machine, than we have a very professional team to provide this service to you for free when you order machine from our company. |
|
|
d) Good service. Our products have available stock, Mix order and Small order (MOQ: 1piece) is acceptable as well. We have professional work team to give quick response to all enquiries in time. |
|
| e) ODM&OEM acceptable ; | |
| f)Making gym proposal for customer by our professional designer if neccessary | |
| g)Installation service can be provided if neccessary | |
| q)After-sales service team 24 hours online | |
|
h)Trade assurance order provided for customer benefit as follwoing detail: A. on-time shipment B. Product quality protection C. Payment protection. |
Copyright © All Rights Reserved. 广州博菲特健身器材有限公司 dumeiw.com 网站地图