+86 18027318690
+86 13078842050
admin@bft-fitness.com
+86 020-36078553



品牌: 博菲特 / BFTFITNESS
型号: BFT2030
老师可在后面辅助的的安全的坐式推肩的训练架,正确的坐姿推肩举重架车间批销销售,北京博菲特运动健身培训材料有限司英文司,靠谱商用厨房运动健身培训房用具研发制造厂家


| Name | fitness equipment gym Vertical Bench |
| Size | 1650*1200*1870 |
| GW | 145KG |
| NW | 135KG |
| Weight | steel 60kg Q235 |
| Tube Size | 1200*600*3mm |
| Function & Muclse | deltoid |
| User Max Bear | 150kg |
| Fit area | vastus lateralis |
| Seat color | red,yellow,brown,black,yellow,we can order color according to customers requiry PU/PVC/ leather |
| Port |
GuangZhou HuangPu port
|
| Packaging Details |
1)wooden case with assemble package
2) plateform with unassemble package
3) assemble package with EPE foma and bubble film
|
| Delivery Detail | Stock available within 7 days , No stock 15days-30days |

广东博菲特健身会所道具有局限集团公司
(30年成功经验,二千几厘米类产品,全球性五千多位合伙健身培训减肥房,健身培训减肥专业设备专业批发厂家专业批发)
Copyright © All Rights Reserved. 广州博菲特健身器材有限公司 dumeiw.com 网站地图